Fekting i Haukelandshallen

IMG_1176Fekting er tydeligvis blitt en svært populær aktivitet for våre medlemmer, for da vi inviterte til Fekting i samarbeid med Bergen Fekteklubb, var det så mange påmeldte at vi måtte dele oss inn i 4 grupper og gjennomføre aktiviteten over 4 dager i mars og april. Hele 50 juniorer og ungdommer fikk, etter litt oppvarming og instruksjon og sikkerhetsopplæring, prøve seg med fullt utstyr i kamp. Dette var kjempegøy!

En stor takk til Bergen Fekteklubb og Bård Vonen som tok i mot oss!

Dersom det er noen som har lyst til å prøve seg mer, kan de kontakte Bård Vonen på telefon 906 10 887. De vil da få tilbud om å trene gratis med fekteklubben i en periode inntil de har funnet ut om dette er idretten for dem.

Du kan se flere bilder fra aktiviteten i vårt bildearkiv.